Mieszkania Września na sprzedaż

Inwestycja jest realizowana we Wrześni w rejonie ulic Strzykały i Szosa Witkowska.

Mieszkanie w stanie deweloperskim to gwarancja satysfakcji i możliwość zaprojektowania wymarzonego lokum. Prowadzimy sprzedaż mieszkań we Wrześni. Atrakcyjna, cicha okolica i położenie w sąsiedztwie autostrady A2 umożliwia dobry dojazd do centrum oraz do Poznania, oddalonego zaledwie 50 km od inwestycji. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne oraz dbałość o detale podczas realizacji sprawiają, że nowe mieszkania we Wrześni na sprzedaż od dewelopera Plandex wyróżniają się jakością i funkcjonalnością.

Sprzedaż nowych mieszkań we Wrześni

Bezsprzecznie mieszkania na sprzedaż, które oferuje rynek pierwotny, są nie tylko spełnieniem marzeń każdej rodziny, ale także właściwym na całe życie wyborem, który zrealizuje oczekiwania zgodnie z możliwościami finansowymi. Nie bez znaczenia jest rok budowy, ponieważ dla wielu poszukujących odpowiedniego dla siebie lokum powinno ono spełniać określone wymagania. Ponadto jego zakup u dewelopera jest niewątpliwie gwarancją bezpieczeństwa dla inwestorów za sprawą obowiązujących przepisów i regulacji prawnych, także w zakresie rachunku powierniczego.

Kupno mieszkania we Wrześni bezpośrednio od dewelopera, oprócz optymalnego sposobu finansowania, przynosi szereg innych istotnych korzyści. Inwestorzy mogą zdecydować się na lokale, których powierzchnia oraz układ przestrzenny są idealnie dostosowane do osobistych oczekiwań, a towarzyszący temu pakiet kompleksowego wykończenia wnętrz sprawia, że te nowe mieszkania są niezwykle atrakcyjne. Mają oni także możliwość skorzystania z opcji odbioru lokalu w stanie deweloperskim.

Mieszkania na sprzedaż - z widokiem na przyszłość

Co to oznacza? Tego rodzaju mieszkanie na sprzedaż może być urządzone według własnych przemyśleń i zapatrywań na aranżację wnętrz, także w zakresie układu przestrzennego pokoi i innych pomieszczeń, do których zaliczymy także balkon, wyboru materiałów wykończeniowych, umeblowania oraz elementów dekoracyjnych i funkcyjnych. W przypadku tych ostatnich istnieje możliwość zastosowania rozwiązań i towarzyszących im urządzeń, które przyczynią się nie tylko do odczuwalnych oszczędności energii, ale również przydadzą wnętrzom osobliwego charakteru. Z pewnością takie powinno być nowoczesne mieszkanie, w którym czujemy się dobrze i bezpiecznie.

Deweloperskie mieszkania na sprzedaż we Wrześni należą do zupełnie nowego osiedla, charakteryzującego się wieloma udogodnieniami dla jego mieszkańców z każdej grupy wiekowej, a także rozwiązaniami wzmacniającymi realnie ich poczucie bezpieczeństwa. Co więcej, Września i jej okolice zapewniają przyszłym mieszkańcom wiele możliwości aktywnego odpoczynku i rekreacji, również dla dzieci.

 

Lokalizacja mieszkań we Wrześni

Usytuowanie osiedla zapewnia dostęp do terenów gwarantujących wypoczynek na łonie natury. Znajdujący się niedaleko, bo zaledwie 10 minut drogi samochodem, Zalew Wrzesiński może być wykorzystywany w celach rekreacyjno-sportowych: alejki spacerowe, plaża z pomostem i placem zabaw dla dzieci to doskonała przestrzeń na spędzanie czasu z rodziną lub przyjaciółmi. W kierunku północno-zachodnim, tuż za miastem, ciągnie się duży kompleks leśny, zarządzany przez Nadleśnictwo Mierzejewo. Nowe mieszkania we Wrześni oznaczają również ciekawe okolice, umożliwiające aktywny wypoczynek i kontakt z naturą. Dlatego jest to ciekawa opcja również dla osób, które pracują czy uczą się w stolicy Wielkopolski, ale niekoniecznie cenią sobie wielkomiejski tryb życia, nie wspominając o kosztach nabycia nieruchomości w atrakcyjnej dzielnicy. Dużo spokojniej i taniej można znaleźć mieszkania na sprzedaż i urządzić się w nieodległym miejscu, które jest znakomicie skomunikowane z centrum regionu. Sporą odległość miasto niweluje doskonale rozbudowaną komunikacją miejską PKP i PKS, dopełnioną przez bliskość Autostrady A2, dzięki której po kilkunastominutowej podróży można dotrzeć do Poznania. W bliskiej okolicy mieszkań od dewelopera na nowych lokatorów czekają przedszkole, szkoła, ośrodek zdrowia oraz kompleksy handlowe, które zapewniają komfort mieszkania bez konieczności codziennych, uciążliwych dojazdów.

Znajdujące się w bliskiej okolicy mieszkań od dewelopera przedszkole, szkoła, ośrodek zdrowia oraz kompleksy handlowe zapewniają komfort mieszkania bez konieczności codziennych, uciążliwych dojazdów.

Mieszkania dostosowane do indywidualnych potrzeb

Osiedle zlokalizowane jest w bardzo cichej i spokojnej części miasta Września, a nowoczesny design wyróżnia nas na rynku wrzesińskim. Dobrze zaprojektowane, kameralne osiedle, w którym przeprowadzono funkcjonalny podział na część mieszkalną i rekreacyjną, wyróżnia się nowoczesną architekturą i bliskością peryferyjnych rejonów miasta z nową, jednorodzinną zabudową. To znakomite miejsce dla wszystkich, którzy szukają w nowym lokum komfortu psychicznego i równowagi z niewielką domieszką sielskości. Ten potencjał sprawia, że miejsce, które dziś znajduje się na obrzeżach, w przyszłości ma ogromne szanse stać się sercem nowej części miasta - peryferyjnej, bliskiej natury, ale mogącej korzystać z licznych udogodnień, które wkrótce znajdą swoją lokalizację na pobliskich ulicach.

Mieszkanie - sprzedaż na rynku pierwotnym w dobrej lokalizacji

Położenie jednocześnie w mieście i na obrzeżach gwarantuje spełnienie podobnych oczekiwań i potrzeby uporządkowania życia dla szczególnie zapracowanych. To najlepsze mieszkania na sprzedaż we Wrześni, nowe i funkcjonalne, wybudowane w miejscu pełnym dobrej energii, wspomaganej przez doświadczenie rutynowanego dewelopera.
Zaciszna okolica to niejedyny atut nowej lokalizacji. Proponowane metraże i atrakcyjnie przygotowana część wspólna domów sprawią, że życie wśród sąsiadów okaże się dużym atutem osiedla o zwartej, skupionej zabudowie z bezpieczną przestrzenią wewnątrz brył architektury. Planowana wszechobecna zieleń dopełni niezwykłego klimatu tego miejsca. Mieszkania na sprzedaż imponują przestronnością i nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki którym przyszły właściciel zyskuje dużo możliwości aranżacyjnych. Można także umówić się z nami na uwzględnienie własnych propozycji i uwag w trakcie prac we wewnątrz lokalu już po tym, jak nastąpi jego sprzedaż.

Odpowiednio zaprojektowana przestrzeń - mieszkania Września i okolice

Osiedle mieszkalne we Wrześni składa się z niezależnych budynków mieszkalnych z rynku pierwotnego. W ofercie dewelopera znajdują się nowe mieszkania o różnym układzie, metrażu i dodatkowych udogodnieniach. Osiedle podzielone jest na część rekreacyjną oraz mieszkalną. Wewnętrzna część kompleksu mieszkalnego oddzielona jest od komunikacji samochodowej, co zdecydowanie zwiększa komfort mieszkańców, zapewniając tym samym bezpieczeństwo.

Opinia mieszkańców jest dla nas najważniejsza, dlatego nauczeni doświadczeniem, w trosce o ich komfort, w ramach projektu inwestycyjnego, zapewnimy dostęp do:

 • miejsc postojowych wokół kompleksu,
 • placu zabaw dla dzieci,
 • siłowni,
 • komórek lokatorskich,
 • rowerowni.

Polecamy sprawdzone mieszkania Września!


Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla Deweloper Plandex INC Sp. z o.o. Sp.k.

Wybierz mieszkanie na miarę swoich oczekiwań

Inwestycja jest realizowana we Wrześni w rejonie ulicy Strzykały i Szosy Witkowskiej. Cena mieszkania uzależniona jest od jego powierzchni. Szeroka oferta nieruchomości na sprzedaż umożliwia wybór mieszkania idealnie dostosowanego do potrzeb i indywidualnych preferencji. W naszej ofercie znajdują się budynki różnej wysokości. Przy projektowaniu inwestycji brane były pod uwagę różne oczekiwania potencjalnych mieszkańców. Proponujemy mieszkania:

Nowe budownictwo oraz niepowtarzalny design obiektów wyróżniają tę inwestycję mieszkaniową na rynku. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą mieszkań na sprzedaż we Wrześni.

Umów się na spotkanie we Wrześni!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zakupu mieszkań we Wrześni oraz odwiedzenia naszych nieruchomości we Wrześni. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy również do naszego poradnika pt.:

Tagi:nowe mieszkania września, mieszkania września na sprzedaż, mieszkania września deweloper

Osiedle zlokalizowane jest w bardzo cichej i spokojnej
części miasta, a nowoczesny design wyróżnia nas na rynku wrzesińskim.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej lokalizacji,
chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Co nas wyróżnia - mieszkania na sprzedaż we Wrześni!

 • Dwupokojowe mieszkania już od 122.000 brutto
 • Trzypokojowe mieszkania już od 183.000 brutto
 • Loggie:
  - komfortowe wnęki zapewniające prywatność mieszkańcom
  - wszystkie loggie są duże, przestronne oraz zadaszone z oświetleniem
  - można w nich postawić stół i cieszyć się rodzinnymi posiłkami.
 • Proporcja form, mały metraż komunikacji.
 • Zachowanie właściwych proporcji – mała sypialnia, duży pokój.
 • Możliwość usunięcia ścianki działowej i powiększenia salonu.
 • Ruch komunikacyjny odbywa się tylko na obrzeżach osiedla.
 • Zróżnicowane ukształtowanie terenu poprawiające walory estetyczno-przyrodnicze.
 • Wielkość mieszkań od 32,23 m2 do 65,47 m2.
 • Kameralne budynki.
 • Kuchnie z oknem.
 • Instalacja trójfazowa w każdym mieszkaniu.
 • Budynki na terenie osiedla ustawiono tak, aby uzyskać najlepsze nasłonecznienie.
 • Duże nowoczesne przeszklenia zapewniające jasne mieszkania.
 • Ergonomiczne pokoje dające możliwość wstawienia dużego podwójnego łóżka.
 • Możliwość wydzielenia kuchni i zamknięcia ścianą.
 • Korytarz umożliwiający wstawienie dużych szaf.
 • Konstrukcja zaprojektowana tak aby była elastyczność w organizacji mieszkań.
 • Ekologiczne materiały budowlane.
 • Prywatność wewnątrz osiedla, chodniki, mała architektura oraz plac zabaw zapewniający bezpieczeństwo najmłodszym.
 • Mieszkania w budynkach średniowysokich, dostępna winda.
 • Domy w zieleni.
 • Infrastruktura multimedialna w każdym mieszkaniu.
 

Na szczególną uwagę zasługuje nasze biuro projektowe, dzięki któremu nasze osiedle jest wyjątkowe i nowatorskie

 

Pracownia INSOMIA powstała w 2006 roku i na przestrzeni wielu lat działalności zrealizowała wiele rozpoznawalnych obiektów w przestrzeni miejskiej. Pracownia cieszy się dobra opinią w środowisku architektonicznym, kilkukrotnie nominowana do nagrody Jana Baptisty Quadro, a także do finału VIII edycji prestiżowego konkursu Życie w Architekturze. Dziesięć lat działalności to stały rozwój pracowni – liczne realizacje, duże doświadczenie w obszarze zarządzania projektem i udziału w procesie realizacji.

Kontakt
z nami

Kontakt